امروز :  

مهندس سلیم زاده شهردار ورزقان طی پیام‌های جداگانه‌ای فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و سالروز چهارم خرداد روز مقاومت دزفول و یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان و مردم مقاوم دزفول را گرامی داشت.

متن پیام مهندس سلیم زاده

“بسم الله الرحمن الرحیم

ملت سرافراز و آگاه ایران اسلامی در طول تاریخ خود هیچ‌گاه ذلت و تجاوز را نپذیرفته و همواره منادی صلح، ثبات، آرامش و دوستی بوده است ولی هرگاه مورد تهاجم یا تعدی بیگانه قرار گرفته با پاسخ کوبنده و دندان‌شکن آن‌ها را غافلگیر نموده است.

حماسه‌ی بی‌بدیل و سرشار از عطر جاودانگی سوم خرداد که تجلی آرمان خواهی و دفاع از ارزش‌های متعالی و مقدس این زادبوم کهن است را گرامی می‌داریم و یاد مردان میدان‌های نور و نبرد در عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر عزیز و قهرمان شد را به نیکی و شایستگی به ارادت بر می‌آئیم؛ چراکه انسان خردمند ایرانی در پاسداری از حریم شکوهمند وطن تا پای جان می‌ایستد و ایثار و استقامت را معنایی دگر می‌بخشد. سوم خرداد به ایران جانی دوباره داد و شکوه و تجلی فداکاری و مقاومت را در پرتو کلام شورآفرین و حکیمانه‌ی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و میدان‌داری رزمندگان جان بر کف، صورت و سیرتی دگر داد.

اینجانب ضمن تبریک حماسه به‌یادماندنی فتح خرمشهر به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران شهرستان ورزقان و ملت غیور ایران از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران نظام اسلامی در راستای تحقق اهداف عالیه اسلام توفیق و سربلندی مسئلت دارم.”

همچنین سلیم زاده در پیام جداگانه‌ای سالروز چهارم خرداد روز مقاومت دزفول را گرامی ‌داشت.

“بسم الرحمن الرحیم

چهارم خرداد، گرامیداشت جان‌های جاودان و فواره‌های تابناک خون‌هایی‌ست که عزت و سرافرازی و مقاومت را به همراه آورد. مقاومت بی‌بدیل مردم عزتمند و غیور دزفول در این روز که از زمین و آسمان شعله می‌بارید و جوی خون جاری می‌شد تصاویری حزن‌انگیز و در عین حال شکوهمند می‌آفرید که اگر این صبر و مقاومت از جان ناگهان آن غیورمردان و شیرزنان بر نمی‌خواست مقاومت و ایثار معنا نمی‌یافت.

یاد و خاطره‌ی همه‌ی کسانی که در هراس بمب و آتش و خون راه سپید رهایی را در مقاومت و فداکاری دیدند گرامی می‌دارم و عزت و سربلندی اکنون این دیار و اقلیم تاریخ‌ساز و فرهنگ پرور را مرهون آن همه ایثار و جانبازی می‌دانم.

درود بیکران بر همه‌ی کسانی که جان نازنین را بر بال‌های سپید مرگ برای سرافرازی ایران اسلامی عزیز به ودیعت نهادند.”

سلیم زاده شهردار ورزقان

بخش دیدگاه ها

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق برای شهرداری ورزقان محفوظ می باشد.
کل بازدیدها : 23888 بازدید کننده امروز : 27 تعداد کاربران آنلاین : 0 آخرین بروزرسانی سایت : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶